BELYSNING / Bordslampor / Bordslampa 13824298
nr 1382 4298
Bordslampa
mässing, Örsjö. Höjd: 65 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 1 mars 2021
kl 20:12:10
100 kr
400 kr
Mässing